Oddělení
Přihlášení
E-mailový zpravodaj

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

Download sekce
Anketa
Jaká značka se Vám líbí nejvíce?
Anais
Obsessive
LivCo Corsetti
Self
Ostatní

Celkem 4157 hlasů

Letní novinky LivCo Corsetti (20.06.2013)


Jak jinak začít léto než nabídnout Vám z našich novinek kolekci úžasných plavek značky LivCo Corsetti ve kterých budete na pláži nebo jen u bazénu k nepřehlédnutí.. Dvoudílné plavky Minori, Harumi nebo Sansa byli navrženy pro ženy s vysokými nároky na módu. Neprodávanější druh dvoudílných plavek Fusae, kde horní díl plavek je vyztužen push-up košíčky a mají odnimatelné ramínky na zavazování za krkem, díky němuž zvýrazníte své přednosti. Kalhotky jsou spojeny na přední části stříbnou sponou. Celý tento komplet vypadá velice decetně a elegantně..Váš partner bude mít mít oči jen pro Vás.

Zkuste svého miláčka překvapit v krásném korzetu Tyra, též s dílny LivCo Corsetti a uvidíte jak se Váš partnerský život  bude zdát jako od začátku..co tak, ale vyzkoušet něco odvážnějšího ve stylu populárních Bodystocking..doporučujeme vyzkoušet novinky jako např. Body Flavia, Elsa nebo Cassia, ve všech těchto modelech budete jistě hvězdou noci.

A v neposlední řadě máme pro Vás širokou nabídku módních  ozdob do vlasů ve kterých se jistě najde každá z nás, stačí si jen vybrat. Jsou velmi okouzlující a pusobí nadčasově.

Speciální přání
Zuzana Měchová
Zuzana Měchová
E-mail: info Zavináč anais Tečka cz
ICQ: 355392864
Tel.: +420 734 203 901